Autor stránek

Autor stránek

Jmenuji se Silvie Siatková. Mám 40 let.Zabývám se jak kadeřnickou prací tak vizážistikou a koketuji s fotografováním :-) Má práce mě nesmírně baví a zajímá.
Dobrý den, zvu Vás do svého kadeřnictví do příjemné atmosféry...pozitivního a individuálního přístupu . Po celou dobu Vaší návštěvy budete mít soukromí a pohodu....přijďte si nejen pro příjemnou změnu ,ale i posedět a odregavat se od všedních starostí :-) Těším se na Vás....Vaše kadeřnice

jak jste spokojeni se službami p.Sitkové?

Ano (10 | 7%)
Maximálně (124 | 88%)
Nejsem (1 | 1%)
Nevím (3 | 2%)
Účesy podle typu postavy
Velmi štíhlá, rovná postava

Jste-li majitelkou velmi štíhlé, rovné postavy zvažte vlnité účesy, které dodají vaší figuře na přitažlivosti a ženskosti. Vhodným účesem pro krátké vlasy může být například vlnité mikádo, které nosívala třeba Meg Ryan nebo Whitney Houston.
Drobná, malá postava

Ženám malé, štíhlé až drobné postavy sluší krátké vrstvené účesy. Postavě lahodí krátký sestřih s delšími spodními prameny doplněný jemným melírem, který účes prozáří. Vhodná je také patka či ofina, která přitáhne pozornost.
Plnoštíhlá postava

Boubelkám sluší krátký střih stupňovitě sestříhaný k uším a vyfoukaný do tváře. Vhodným účesem je delší mikádo, které může být doplněno třeba patkou a prozářeno melírem. Nevhodné jsou naopak příliš krátké účesy a vlnité účesy, které zdůrazňují plnou postavu.
Vysoká, atletická postava

Máte-li postavu „atletky“, můžete si gratulovat. Této postavě lichotí téměř všechny účesy, a tak můžete bez problému experimentovat a zkoušet nejnovější trendy.
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one