Autor stránek

Autor stránek

Jmenuji se Silvie Siatková. Mám 40 let.Zabývám se jak kadeřnickou prací tak vizážistikou a koketuji s fotografováním :-) Má práce mě nesmírně baví a zajímá.
Dobrý den, zvu Vás do svého kadeřnictví do příjemné atmosféry...pozitivního a individuálního přístupu . Po celou dobu Vaší návštěvy budete mít soukromí a pohodu....přijďte si nejen pro příjemnou změnu ,ale i posedět a odregavat se od všedních starostí :-) Těším se na Vás....Vaše kadeřnice

jak jste spokojeni se službami p.Sitkové?

Ano (10 | 7%)
Maximálně (124 | 88%)
Nejsem (1 | 1%)
Nevím (3 | 2%)

Prodlužování vlasů

www.hairtalk.cz
Hair Talk Extensions. Rychle, lehce, geniálně. Jinak než jako zastaralé metody. Hair Talk Extensions je nová metoda prodlužování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. Zapomeňte na metody spojování pomocí vosku, trubiček a nahřívání. Hair Talk je metoda, při které nepoužíváme škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější - je téměř neviditelné!


Hair Talk Extensions jsou velmi tenké pásky s neviditelným lepením, díky kterým bude Váš účes módní a avantgardní. V systému prodlužování a zahuštění Hair Talk používáme skládaný přírodní vlas nejvyšší kvality pocházející z Indie. Pro více odvážné nabízíme syntetické vlasy v různých módních barvách.

Motto Hair Talk Extensions:
"Prodloužení nebo zhuštění bez chemie - nejnovější skvělé trendy barev, které můžete získat za krátký čas."
HAIR TALK EXTENSIONS - REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

RYCHLE, LEHCE, GENIÁLNĚ!

Hair Talk Extensions je nová metoda prodlužování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. Zapomeňte na metody spojování pomocí vosku, trubiček a nahřívání. Hair Talk je metoda, při které nepoužíváme škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější - je téměř neviditelné! Tato velmi jednoduchá technika šetří čas klientce a splňuje všechny požadavky pro hustotu a délku vlasů.

Hair Talk Extensions jsou velmi tenké pásky s neviditelným lepením, díky kterým bude Váš účes módní a avantgardní.

K prodlužování vlasů HAIR TALK používáme přírodní indický vlas nejvyšší kvality, který je velmi podobný evropskému. Je nabízený ve 20-ti barvách a v délkách 25 cm a 40 cm. Na objednávku jsou dostupné i délky 45, 50, 55, 60 cm. Pásky jsou široké 4 cm a jejich lepící strana je medicínsky testovaná, je protialergická a na pokožku působí příznivě. Důležité také je, že přichytávání pásků se realizuje na vlasech a nemá bezprostřední styk s pokožkou. Tyto pásky se po 2 – 3 měsících jednoduše stáhnou a opět se založí v místě u hlavy. Pásky jsou znovu použitelné.

Pro domácí ošetření vlasů klientka používá doporučenou kosmetiku HAIR TALK. Speciálně vyvinutá kosmetika pro úpravu ustřiženého (mrtvého) vlasu, prodlužuje životnost ustřiženého vlasu, dodává elastické, hydratační látky a lesk.
katalog_web.pdf  2.58MB
katalog hair talk
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one