Autor stránek

Autor stránek

Jmenuji se Silvie Siatková. Mám 40 let.Zabývám se jak kadeřnickou prací tak vizážistikou a koketuji s fotografováním :-) Má práce mě nesmírně baví a zajímá.
Dobrý den, zvu Vás do svého kadeřnictví do příjemné atmosféry...pozitivního a individuálního přístupu . Po celou dobu Vaší návštěvy budete mít soukromí a pohodu....přijďte si nejen pro příjemnou změnu ,ale i posedět a odregavat se od všedních starostí :-) Těším se na Vás....Vaše kadeřnice

jak jste spokojeni se službami p.Sitkové?

Ano (10 | 7%)
Maximálně (124 | 88%)
Nejsem (1 | 1%)
Nevím (3 | 2%)

Poradna on-line

10 zásadních pravidel pro péči o krásné vlasy:
1. Pokud jsou vlasy poškozené, suché nebo barvené, používejte přípravky určené pro nápravu takového poškození. Podporují tolik žádaný lesk a pružnost

Pokud jsou Vaše vlasy mastné, ošetřete je hluboce čistícím šamponem a lehkým kondicionérem, aby vypadaly stále co nejlépe. Správně zvolené produkty by měly být základem pravidelné péče o vlasy.
2. Každých 6 až 8 týdnů si nechte ostříhat konečky vlasů

Mělo by to být pravidelnou součástí péče o vlasy. Pravidelné stříhání konečků je nezbytné i v případě, že necháváte vlasy narůst do větší délky. Stříhat je třeba dříve , než se konečky roztřepí. Vaše vlasy si tím udrží zdravý vzhled a předejdete tím mnoha možným problémům.
3. Chraňte své vlasy před sluncem

Ošetřujte vlasy přípravky, které obsahují ochranný UV faktor.
4. Umývejte si vlasy pouze pokud jsou zašpiněné

Navzdory zažitému předsudku, nemusíte vlasy denně šamponovat. Denním mytím se vlasy mohou silně vysušit, což ztěžuje jejich upravitelnost.
5. Konzultujte s profesionálem, co Vaše vlasy potřebují

Je fakt, že přátelské rady jsou bezplatné na rozdíl od rad profesionálů. Často však jsou chybné a profesionální ošetření vad způsobených neodborným zacházením bude dražší než průběžná odborná péče.
6. Používejte profesionální výživné barvící přípravky

Na trhu je velké množství těchto přípravků, ale musíte vybrat takové, které odpovídají Vašemu typu vlasů a způsobují minimální poškození a během barvení vlasy vyživují.
7. Nechte si aplikovat pouze jednu chemickou proceduru

Konzultujte se svým kadeřníkem, co doporučuje, aby Vaše vlasy zůstaly co nejzdravější. Ujistěte se, zda barvení nebo trvalá je to pravé pro Vámi zvolený styl.
8. Přidejte texturu

Přidáním textury k Vašemu stylu, jestli pomocí trvalé nebo správneho střihu, můžete úžasně redukovat čas potřebný pro styling a denní úpravu vlasů. A budete vypadat senzačně!
9. Vyberte si barvu vlasů, která se hodí k Vašemu naturelu

Se současně dostupnými profesionálními barvícími technologiemi je to velmi snadné. Melír, jemná barva nebo přeliv může rozhodujícím způsobem zlepšit Váš zevnějšek.
10. Mokré vlasy pročešte hřebenem se širokými zuby

Tím zamezíte jejich lámání. Kartáč použijte pouze v případě suchých nebo mírně vlhkých vlasů.

Na závěr nutno dodat, že péče o vlasy je velice individuální záležitost. Pamatujte, že pokud k péči o vlasy přidáte něco z vlastní zkušenosti a svého stylu, musí to být pouze takové kroky, ze kterých vlasy získají na kráse, a které zabrání jejich poškození.

Ráda poradím,stačí se jen zeptat

Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one